www.oleofarm24.pl
www.dvitum.pl
lenvitol.pl
lissy.pl
klinikaciala.pl
0
lat doświadczenia
ponad
0
zadowolonych klientów
elgracool.pl
pompy-tech.pl

Strony internetowe Wrocław - projektowanie, optymalizacja, pozycjonowanie

Siedziba główna Agencji Creative SEO / SEM mieści się w Opolu, ale stale powiększające się grono zadowolonych klientów sprawiło, że usługi naszej agencji świadczymy także w wielu innych polskich miastach – w tym również w Wrocławiu. Wszystko po to, by zapewnić jeszcze większy komfort obsługi w zakresie projektowania, optymalizacji i pozycjonowania stron internetowych. Nad stronami, sklepami i portalami internetowymi pracuje zespół młodych i kreatywnych osób, które nie boją się wyzwań i stale podnoszą swoje kwalifikacje. Oferta skierowana do klientów z Wrocławia obejmuje projektowanie stron dla odbiorców prywatnych, komercyjnych oraz publicznych. 14 lat doświadczenia i ciągła chęć rozwoju sprawiają, że tworząc strony www, wykorzystujemy szeroki wachlarz sprawdzonych możliwości i rozwiązań technologicznych, które pozwalają spełnić oczekiwania naszych klientów. Przygotowujemy landing page, strony www, które są oparte o system zarządzania treścią CMS i platformy blogowe. Zainteresowani klienci znajdą tu również rozwiązania związane z optymalizacją i pozycjonowaniem.

0
LAT
doświadczenia
Kampanie social media

Kampanie Social Media

Szkolenia SEO / SEM / AdWords

Szkolenia SEO / AdWords

Projektowanie, tworzenie stron internetowych Wrocław

Strony CMS z systemem zarzadząnia treścią Wordpress

Strona internetowa

Strony internetowe stają się najważniejszym narzędziem w walce o klienta, ponieważ budują prestiż przedsiębiorstwa, udzielają najważniejszych informacji, pomagają klientom szukającym usługi w mieście Wrocław trafić na właściwą ofertę. Strona internetowa jest najprostszą, a jednocześnie najbardziej skuteczną formą prezentacji możliwości firmy. Przemyślana i dobrze skonstruowana strona www jest prostym i skutecznym narzędziem marketingowym. W połączeniu z optymalizacją, daje możliwość interakcji między przedsiębiorstwem a potencjalnym klientem.

Responsywne strony www

W naszej ofercie klienci z Wrocławia znajdą projekty responsywnych stron internetowych. Są oparte na najnowszych rozwiązaniach technologii webowych (HTML 5, CSS3) i modnych trendach w zakresie projektowania stron responsywnych. Możemy stworzyć wizytówki, strony internetowe oparte o system zarządzania treścią CMS, a także portale i sklepy internetowe. Wymagającym klientom spodoba się zastosowanie technologii RWD (Responsive Web Design), która daje możliwość wyświetlania strony w prawidłowy sposób na wszystkich urządzeniach bez względu na rozdzielczość ekranu.

Optymalizacja stron internetowych Wrocław

Optymalizacja strony

Chwytliwe treści nie zawsze są gwarancją popularności strony. By osiągnąć sukces potrzebne są dodatkowe działania, na przykład w postaci optymalizacji strony lub poprawy jej funkcjonowania. Optymalizacja to przygotowanie witryny w taki sposób, by była w stanie osiągnąć jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania. Agencja Creative SEO / SEM wykorzystuje bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie optymalizacji stron i sklepów, by zapewnić jak najlepsze efekty pozycjonowania.

Skuteczna optymalizacja stron

Optymalizacja strony lub sklepu jest działaniem wielopoziomowym i wielokierunkowym. Obejmuje optymalizację kodu pod roboty indeksujące, poprawę wewnętrznego linkowania, które ułatwia poruszanie się po serwisie, poprawę semantyki, a także optymalizację szybkości ładowania strony i sklepu. W przypadku optymalizacji sklepów internetowych ogromne znaczenie ma właściwy dobór słów kluczowych – w przypadku klientów z Wrocławia ważne będą nie tylko określenia branżowe, ale także stosowanie fraz lokalizacyjnych z nazwą miejscowości. Tak przemyślane działania zapewniają skuteczną optymalizację nie tylko stron, ale również sklepów.

Optymalizacja stron - SEO

Pozycjonowanie stron internetowych Wrocław

Rozpoczęcie procesu pozycjonowaniaStabilne efekty pozycjonowania

Efekty pozycjonowania, w momencie rozpoczęcia współpracy oraz po 6 miesiącach pozycjonowania branży meblowej.

Pozycjonowanie strony

Najważniejszym celem pozycjonowania stron www, sklepu, portalu jest podniesienie pozycji witryny w wynikach wyszukiwania poprzez dobór i stosowanie wybranych słów kluczowych. Pozycjonowanie stron internetowych powinno stanowić jeden z najważniejszych elementów strategii marketingowej, ponieważ dzięki niemu można poprawić widoczność strony w sieci i zwiększyć ruch na stronie. Pozycjonowanie lokalne wpływa na zwiększenie rozpoznawalności strony na niewielkich obszarach terytorialnych, a to bezpośrednio oddziałuje na zwiększenie zaufania klienta do marki. Regularne pozycjonowanie przynosi długotrwałe rezultaty, które pozwolą osiągnąć przewagę na rynku.

Pozycjonowanie - jakość i stabilne efekty

Agencja Creative SEO / SEM od wielu lat zajmuje się pozycjonowaniem. Nasza skuteczność w zakresie pozycjonowania stron czy pozycjonowania sklepów to efekt indywidualnego podejścia do klienta – brak limitów słów kluczowych daje możliwość nieograniczonego korzystania z właściwości pozycjonowania. Wielkim udogodnieniem jest brak umów długoterminowych – wynika ono z przekonania, że poprawnie wykonane pozycjonowanie przynosi stabilne efekty, które utrzymują się przez długi czas. Wielką wagę przykładamy do pozycjonowania lokalnego pod frazy lokalne, np. pozycjonowanie Wrocław, salon kosmetyczny Wrocław – dzięki niemu można konkretnie podpowiedzieć, kto w danym mieście pełni dany rodzaj usługi.

Widoczność strony w wynikach wyszukiwania

Pozycjonowanie szerokie klienta z branży meblowej. Osiągnięty efekt to 600 fraz w top 10 oraz 201 fraz w top 3. Całość efektu przekłada się na sprzedaż.

Kampanie Adwords - linki sponsorowane Wrocław

Kampanie Google AdWords pozwalają wyświetlać dedykowane poszczególnym odbiorcom reklamy w obrębie sieci wyszukiwania Google, stron partnerskich oraz sieci reklamowej. Największą zaletą reklam AdWords jest ich dopasowanie do potrzeb konkretnych użytkowników. Kampanie AdWords to bardzo efektywna forma marketingu internetowego, która w krótkim czasie pozwala osiągnąć bardzo dobre wyniki. Ponadto daje możliwość elastycznego zarządzania budżetem, wyboru najlepszych słów kluczowych, w tym również lokalnych słów kluczowych, np. gabinet kosmetyczny Wrocław, strony internetowe Wrocław. Kampanie Google to precyzyjna metoda dotarcia do potencjalnego klienta.

Sieć wyszukiwania AdWords

Sieć wyszukiwania - linki sponsorowane AdWords

Kampanie Google AdWords dają możliwość emisji reklam w obrębie sieci wyszukiwania Google, sieci wyszukiwania stron partnerskich. Dzięki AdWords można wyświetlać reklamy na specjalnie dobrane frazy.

Sieć reklamowa AdWords

Sieć reklamowa AdWords - reklamy graficzne na portalach

Sieć reklamowa AdWords może przyjmować formę grafiki, tekstu lub krótkiego filmu – ta różnorodność daje możliwość wyświetlania reklam w obrębie tysięcy stron, portali, aplikacji i blogów.

Kampanie produktowe Adwords

Kampanie produktowe Adwords

Kampanie produktowe AdWords to rozwiązanie szczególnie polecane branży e-commerce. Dzięki niemu można wyświetlać produkty wraz z opisami i zdjęciami w wyszukiwarce Google. To wielkie udogodnienie dla potencjalnych klientów.

Reklamy AdWords na gmailu

Reklamy AdWords na gmailu

Reklamy AdWords na Gmalu umożliwiają wyświetlanie w poczcie Gmail reklam, które są dopasowane do określonej grupy odbiorców. Reklamy na Gmail są dobierane na podstawie wyszukiwania, odwiedzonych stron i otrzymanych e-maili.

Reklamy AdWords na youtube

Reklamy AdWords na youtube

Reklamy AdWords wykorzystują do promocji popularny serwis jakim jest YouTube. Daje on możliwość wyświetlania reklamy na youtube w postaci filmów, grafik, a także tekstu. Reklamy AdWords na youtube są doskonale dopasowane do odbiorców.

Reklamy mobilne AdWords

Reklamy mobilne AdWords

Reklamy mobilne AdWords powstały specjalnie z myślą o wymagających użytkownikach, którzy najchętniej korzystają z urządzeń mobilnych takich jak komórki czy tablety. Reklamy mobilne AdWords mogą mieć formę aplikacji tekstowej, graficznej lub reklamowej.

Klienci, którzy nam zaufali

Kontakt

Dane kontaktowe

Creative SEO
(Modern Trade s.c.)
ul. Józefa Cygana 3
45-131 Opole
+48 791 559 546
info@creativeseo.pl

mgr inż. Damian Reszka
+48 791 559 546
damian@creativeseo.pl

Tymoteusz Wiertelak
+48 791 037 937
tymoteusz@creativeseo.pl